Strona główna » Nowości » C+ NA KARTĘ – OFERTA CYFRY+ BEZ ABONAMENTU

Nowości

Warszawa, 11.04.2012

C+ NA KARTĘ – OFERTA CYFRY+ BEZ ABONAMENTU

Od 11 kwietnia CYFRA+ będzie oferować nowy produkt typu prepaid: C+ Na Kartę.

W ramach nowej oferty klienci będą mogli nabyć w sieci dystrybucji CYFRY+, bez konieczności podawania danych osobowych, samą kartę dekodującą, bądź kartę z dekoderem Thomson. Aktywacja i doładowania będą przeprowadzane drogą internetową poprzez stronę www.cplusnakarte.pl.

- Klienci, którzy nie chcą podpisywać umowy abonamentowej z CYFRĄ+, będą teraz mogli na bardzo korzystnych warunkach uzyskać dostęp do jej oferty, w tym do unikalnych kanałów tematycznych nadawanych przez CANAL+ Cyfrowy– mówi Grzegorz Bruski- Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Zestaw startowy składający się z samej karty oraz zestaw zawierający kartę i dekoder będą oferowane odpowiednio w cenach 129 i 159 zł i obejmą 6-miesięczny dostęp do wszystkich kanałów z oferty C+ Na Kartę.

Zestawy umożliwią odbiór kanałów tematycznych ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+, MiniMini+, teleTOON+/HYPER+ przez 6 miesięcy od daty aktywacji, kanałów TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN7, religia.tv, Polsat, Polsat2, TV4 TV 6 i Trace przez 6 miesięcy, a następnie promocyjnie przez kolejnych 12 miesięcy, a także nielimitowany dostęp do kanałów FTA, m.in. 4Fun TV, Tv Biznes czy Viva Polska. Cena każdego kolejnego doładowania wyniesie 99 złotych. Zestawy prepaidowe będą sukcesywnie dosyłane do punktów sprzedaży sieci dystrybucyjnej CYFRY+.

Nowy układ kanałów

Zapoznaj się z układem kanałów na dekoderze oraz niekodowanymi kanałami cyfrowymi na satelicie Hot Bird i Astra.

Więcej

e-magazyn

CO TYDZIEŃ W TWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ

  • informacje o premierach filmowych
  • zapowiedzi emocjonujących wydarzeń sportowych
  • dokumenty, programy rozrywkowe
  • NOWOŚCI w CYFRZE+: nowe kanały, nowe usługi
  • promocje, konkursy

CZYTAJ e-magazyn, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

ZAMÓW e-magazyn