Strona główna » Program TV » KINO POLSKA

KINO POLSKA

Kino Polska to jeden z najchętniej oglądanych kanałów filmowych w Polsce. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują tu z popularnymi serialami, a kultowe polskie komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Niezwykle atrakcyjna oferta przyciąga przed telewizory całe rodziny.

Telewizja Kino Polska to stacja z misją, która kocha kino i łączy pokolenia! Stacja prezentuje widzom filmy fabularne, dokumentalne i animowane, a także seriale i materiały archiwalne. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie: arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują tu z popularnymi serialami, a kultowe polskie komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Telewizja Kino Polska to stacja z misją, która kocha kino i łączy pokolenia!

       
   
       
   
       
   
       
   

Komedie wieczorową porą W poniedziałki, na dobry początek tygodnia, Telewizja Kino Polska zaprasza na „Komedie wieczorową porą”. Co tydzień najśmieszniejsze polskie filmy, kultowe dialogi i aktorzy o nieodpartej sile komicznej.
W każdy poniedziałek o 20:15

Serialowy wtorek
W Telewizji Kino Polska znajdziesz zarówno seriale kultowe, jak i te trochę już zapomniane; obyczajowe, historyczne, sensacyjne i komediowe; realistyczne i takie z przymrużeniem oka. Ulubieni bohaterowie, niezapomniane role najlepszych polskich aktorów i ciekawe obyczajowe obserwacje z różnych lat w starych i nowszych produkcjach serialowych.

Dziewczyny do wzięcia
Zapraszamy na filmy o kobietach, choć nie tylko dla kobiet .Nasze dziewczyny bywają łobuzerskie i romantyczne, figlarne i niebezpieczne, urocze, a czasem pyskate. Do wzięcia od zaraz!
W każdą środę o 20:15

Kryminalny czwartek
W czwartki w Telewizji Kino Polska, zgodnie z najlepszą telewizyjną tradycją, na widzów żądnych wrażeń czeka sensacyjnie dobre kino ze zbrodnią w tle! Trzymające w napięciu historie, najczarniejsze charaktery i najbardziej niespodziewane z nagłych zwrotów akcji – choć nikt tu widza pod pistoletem nie trzyma, za próby wymigania się od tych seansów powinien grozić kryminał!
W każdy czwartek o 20:15

Oblicza wojny
W rozmaitych okresach o tych samych wydarzeniach z naszej narodowej historii kino mówiło w skrajnie różny sposób. Jak? Dowiesz się tego, oglądając w Telewizji Kino Polska doborowy zestaw filmów z cyklu „Oblicza wojny”.
W każdy piątek o 20:15

W Iluzjonie
Tęsknisz za magią starego kina? W Telewizji Kino Polska pełne uroku komedie, wzruszające melodramaty i największe przedwojenne gwiazdy co tydzień prezentuje widzom wytrawny znawca filmu przedwojennego, Stanisław Janicki. Błyskowi tych ciemnych okularów nie sposób się oprzeć!
W każdą niedzielę o 11:00

Krótkie noce
Prezentując filmową klasykę, Telewizja Kino Polska nie zapomina też o krótszych formach i kinie offowym. Tylko na tej antenie obok krótkich metraży, kręconych przez profesjonalnych filmowców, obejrzysz studenckie etiudy oraz reżyserskie i operatorskie dyplomy ze wszystkich szkół filmowych i najbardziej liczących się uczelni artystycznych w Polsce. „Krótkie noce” to pełny przekrój gatunków – od fabuł przez dokumenty, aż po animacje. „Krótkie noce” z krótkim metrażem oraz kino offowe i pierwsze filmy młodych twórców – po północy w Telewizji Kino Polska!

Program obowiązkowy!
Najlepsze propozycje z anteny Telewizji Kino Polska co piątek wybiera dla widzów dziennikarka radiowa i telewizyjna, Magdalena Juszczyk. O tym, co warto obejrzeć w nadchodzącym tygodniu, opowiadają znakomitości ze świata filmu i nie tylko. Legendarne produkcje kinowe i telewizyjne, niezapomniane role ulubionych aktorów i wyjątkowe anegdoty z planów filmowych co piątek tylko w Telewizji Kino Polska!
W każdy piątek o 19:05

Więcej informacji w serwisie: www.kinopolska.pl

KINO POLSKA

KINO POLSKA
 • nr na dekoderze: 64
 • częstotliwość: 11488
 • polaryzacja: H
 • transponder: 1500
 • język: polski
 • rodzaj: FILM

Teraz na antenie

MAŁA MOSKWA

MAŁA MOSKWA

pano

Córka Wiery i Jura mieszkają w luksusowym hotelu urządzonym w poradzieckim Domu Prijoma. Dziewczyna robi ojcu awanturę, że nie umiał zatrzymać żony przy sobie. więcej

Za chwilę

MAŁA MOSKWA

MAŁA MOSKWA

pano

Próby muzyczne Wiery zostają niespodziewanie przerwane przez radzieckiego politruka z powodu jej zagrożonej ciąży. Piosenkarka musi zostać w szpitalu. więcej

Zobacz program TVZobacz program TV

e-magazyn

CO TYDZIEŃ W TWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ

 • informacje o premierach filmowych
 • zapowiedzi emocjonujących wydarzeń sportowych
 • dokumenty, programy rozrywkowe
 • NOWOŚCI w CYFRZE+: nowe kanały, nowe usługi
 • promocje, konkursy

CZYTAJ e-magazyn, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

ZAMÓW e-magazyn