Strona główna » Program TV » KINO POLSKA

KINO POLSKA

Kino Polska to jeden z najchętniej oglądanych kanałów filmowych w Polsce. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują tu z popularnymi serialami, a kultowe polskie komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Niezwykle atrakcyjna oferta przyciąga przed telewizory całe rodziny.

Telewizja Kino Polska to stacja z misją, która kocha kino i łączy pokolenia! Stacja prezentuje widzom filmy fabularne, dokumentalne i animowane, a także seriale i materiały archiwalne. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie: arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują tu z popularnymi serialami, a kultowe polskie komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Telewizja Kino Polska to stacja z misją, która kocha kino i łączy pokolenia!

       
   
       
   
       
   
       
   

Komedie wieczorową porą W poniedziałki, na dobry początek tygodnia, Telewizja Kino Polska zaprasza na „Komedie wieczorową porą”. Co tydzień najśmieszniejsze polskie filmy, kultowe dialogi i aktorzy o nieodpartej sile komicznej.
W każdy poniedziałek o 20:15

Serialowy wtorek
W Telewizji Kino Polska znajdziesz zarówno seriale kultowe, jak i te trochę już zapomniane; obyczajowe, historyczne, sensacyjne i komediowe; realistyczne i takie z przymrużeniem oka. Ulubieni bohaterowie, niezapomniane role najlepszych polskich aktorów i ciekawe obyczajowe obserwacje z różnych lat w starych i nowszych produkcjach serialowych.

Dziewczyny do wzięcia
Zapraszamy na filmy o kobietach, choć nie tylko dla kobiet .Nasze dziewczyny bywają łobuzerskie i romantyczne, figlarne i niebezpieczne, urocze, a czasem pyskate. Do wzięcia od zaraz!
W każdą środę o 20:15

Kryminalny czwartek
W czwartki w Telewizji Kino Polska, zgodnie z najlepszą telewizyjną tradycją, na widzów żądnych wrażeń czeka sensacyjnie dobre kino ze zbrodnią w tle! Trzymające w napięciu historie, najczarniejsze charaktery i najbardziej niespodziewane z nagłych zwrotów akcji – choć nikt tu widza pod pistoletem nie trzyma, za próby wymigania się od tych seansów powinien grozić kryminał!
W każdy czwartek o 20:15

Oblicza wojny
W rozmaitych okresach o tych samych wydarzeniach z naszej narodowej historii kino mówiło w skrajnie różny sposób. Jak? Dowiesz się tego, oglądając w Telewizji Kino Polska doborowy zestaw filmów z cyklu „Oblicza wojny”.
W każdy piątek o 20:15

W Iluzjonie
Tęsknisz za magią starego kina? W Telewizji Kino Polska pełne uroku komedie, wzruszające melodramaty i największe przedwojenne gwiazdy co tydzień prezentuje widzom wytrawny znawca filmu przedwojennego, Stanisław Janicki. Błyskowi tych ciemnych okularów nie sposób się oprzeć!
W każdą niedzielę o 11:00

Krótkie noce
Prezentując filmową klasykę, Telewizja Kino Polska nie zapomina też o krótszych formach i kinie offowym. Tylko na tej antenie obok krótkich metraży, kręconych przez profesjonalnych filmowców, obejrzysz studenckie etiudy oraz reżyserskie i operatorskie dyplomy ze wszystkich szkół filmowych i najbardziej liczących się uczelni artystycznych w Polsce. „Krótkie noce” to pełny przekrój gatunków – od fabuł przez dokumenty, aż po animacje. „Krótkie noce” z krótkim metrażem oraz kino offowe i pierwsze filmy młodych twórców – po północy w Telewizji Kino Polska!

Program obowiązkowy!
Najlepsze propozycje z anteny Telewizji Kino Polska co piątek wybiera dla widzów dziennikarka radiowa i telewizyjna, Magdalena Juszczyk. O tym, co warto obejrzeć w nadchodzącym tygodniu, opowiadają znakomitości ze świata filmu i nie tylko. Legendarne produkcje kinowe i telewizyjne, niezapomniane role ulubionych aktorów i wyjątkowe anegdoty z planów filmowych co piątek tylko w Telewizji Kino Polska!
W każdy piątek o 19:05

Więcej informacji w serwisie: www.kinopolska.pl

KINO POLSKA

KINO POLSKA
 • nr na dekoderze: 64
 • częstotliwość: 11488
 • polaryzacja: H
 • transponder: 1500
 • język: polski
 • rodzaj: FILM

e-magazyn

CO TYDZIEŃ W TWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ

 • informacje o premierach filmowych
 • zapowiedzi emocjonujących wydarzeń sportowych
 • dokumenty, programy rozrywkowe
 • NOWOŚCI w CYFRZE+: nowe kanały, nowe usługi
 • promocje, konkursy

CZYTAJ e-magazyn, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

ZAMÓW e-magazyn