Discovery Channel

na 73 kanale nc+

Dynamo, więcej niż magia

Lista zwyciezców konkursu Dynamo

Telewizor Panasonic TX-L55ET60E otrzymuje:

  1. Krzysztof Kopeć, Suchedniów

Kamera GoPro Hero2 otrzymują:

  1. Marek Sablik, Jasienica
  2. Marta Mączyńska, Trojanów
  3. Mirosław Jankowski, Niechanowo

Kubek termiczny otrzymują:

  1. Maria Kozłowska, Zamość
  2. Damian Przystupa, Nowy Dwór Gdański
  3. Paweł Mikulski, Raszyn
  4. Leszek Gogółka, Palędzie
  5. Marcin Rauchfleisch, Siemianowice Śląskie
  6. Mirosław Gałuszka, Dąbrowa Górnicza
  7. Marcin Jan Pol, Bełchatów
  8. Łukasz Kliś, Leśna
  9. Bartłomiej Magierski, Mława
  10. Błażej Sobczak, Józefowo k. Mogilna
  11. Marek Pijarowski, Wrocław
  12. Piotr Jońca, Jelenia Góra
  13. Henryka Tetzlaff, Bydgoszcz
  14. Patryk Tomczak, Święciechowa
  15. Grzegorz Słowiński, Zagórów
  16. Adam Wysocki, Płońsk
  17. Marcin Narwojsz, Jonkowo
  18. Karol Wróblewski, Białystok
  19. Agnieszka Sułek, Garbów
  20. Agnieszka Edwins, Marki
  21. Anna Gielec, Kąty Wrocławskie
  22. Artur Najmrodzki, Cegłów
  23. Mariusz Milewski, Białystok
  24. Magda Budziłło, Gdańsk
  25. Paweł Regulski, Toruń
  26. Tomasz Błażejczuk, Biała Podlaska
  27. Anna Wawruch, Chocianów
  28. Jacek Bryja, Warszawa
  29. Jolanta Zbroja, Płock
  30. Anna Kłos, Ostrowiec Świętokrzyski
  31. Paweł Wilk, Jelenia Góra
  32. Dawid Laba, Tarnobrzeg
  33. Tomasz Makowski, Gdańsk
  34. Włodzimierz Sypniewski, Strzałkowo
  35. Katarzyna Uszok, Katowice
  36. Krzysztof Ciupka, Nowosielce Gniewosz
  37. Sylwia Kosiorek, Warszawa
  38. Ryszard Basara, Ropczyce
  39. Marek Gabryś, Rytro
  40. Artur Antoni Greguła, Lublin
  41. Anna Kleinszmidt-Avarsson, Ustka
  42. Marek Kujawiński, Warszawa
  43. Adam Parol, Tyszowce
  44. Janusz Antczak, Biała
  45. Andrzej Marciński, Bestwina
  46. Zbigniew Szeliga, Łańcut
  47. Zbigniew Kozak, Markuszów
  48. Wojciech Derlatka, Chotomów
  49. Michał Strojny, Czerwonak
  50. Olgierd Trzaska, Sadlinki
  51. Magdalena Fleming, Poznań
  52. Bogdan Tęcza, Iława
  53. Piotr Kiełczewski, Elbląg
  54. Elżbieta Kuczera, Zabrze
  55. Joanna Konieczna, Świrklaniec
  56. Robert Matkowski, Legnica
  57. Barbara Gutowska, Dobrzewino
  58. Wojciech Krawczyk, Piekary Śląskie
  59. Łukasz Najdek, Grodzisk Wielkopolski
  60. Daniel Jakubiak, Gorenice
  61. Dawid Rezler, Trzcianka
  62. Krzysztof Dołomisiewicz, Warszawa
  63. Karolina Ledeman, Bukowno
  64. Agnieszka Rosołek, Marki
  65. Tomasz Walków, Wrocław
  66. Dominika Jarlaczyńska, Gliwice
  67. Dorota Moczurad, Piechowice
  68. Paweł Jarocki, Gdynia
  69. Przemysław Domagała, Opole
  70. Paweł Michałowski, Kąty Wrocławskie
  71. Sebastian Raczyński, Kielce
  72. Bogdan Dowlasz, Brójce k. Łodzi
  73. Wacław Wróbel, Tychy
  74. Maciej Socha, Czerniewice
  75. Bogdan Pikuła, Konieczkowa
  76. Karolina Polak, Kępno
  77. Mieczysław Kubicz, Legnica
  78. Janina Zając, Kraków
  79. Tomasz Furgaliński, Bukowno
  80. Agnieszka Trojanowska, Ożarów Mazowiecki
  81. Robert Rosa, Wodzisław Ślaski
  82. Michał Kiełpiński, Mosty
  83. Mariola Jargiło, Zalesie
  84. Krzysztof Cyganik, Czernichów
  85. Marek Sitarek, Prażmów
  86. Michał Kędziora, Łódź
  87. Bartosz Gromadzki, Warszawa
  88. Beata Woźniak, Sieradz
  89. Sylwester Szymczak, Teolin
  90. Leszek Sprawa, Bydgoszcz
  91. Ilona Koziara, Sosnowiec
  92. Tymoteusz Łęski, Bytom
  93. Adam Brodziak, Poznań
  94. Sebestian Sędziejowski, Wrocław
  95. Paweł Gospodarek, Niemce
  96. Szymon Bajrakowski, Wałbrzych