Laureaci konkursu "Wyjedź na mecz FC Barcelona - AC Milan"

Wyjazd na mecz Ligi Mistrzów FC Barcelona - AC Milan, grę FIFA 14 i książkę M. Rosłonia "Mowa trawa" wygrywa:

  1. Adam Brodziak, Poznań

Konsolę Xbox 360, grę FIFA 14 i książkę M. Rosłonia "Mowa trawa" otrzymują:

  1. Michał Dzięgiel, Kraków
  2. Janina Obidzińska, Lębork

Grę FIFA 14 i książkę M. Rosłonia "Mowa trawa" otrzymują:

  1. Arkadiusz Dąbrowski, Warszawa
  2. Szymon Szwechłowicz, Wołów
  3. Jarosław Brykowicz, Trzebiel
  4. Janusz Bargieł, Warszawa
  5. Paweł Stecki, Brodnica
  6. Anna Terlecka, Świdwin
  7. Łukasz Raduj, Kraków
  8. Adam Markuszewski, Gdańsk
  9. Dominik Pabis, Wieliczka
  10. Artur Sobaszkiewicz, Strzałkowo
  11. Paweł Wypychowski, Zagórów
  12. Romuald Dalewski, Bydgoszcz
  13. Wojciech Ignaczak, Ostróda
  14. Mariusz Turbacz, Tarnobrzeg
  15. Iwona Nowakowska, Radomsko
  16. Paweł Mikulski, Raszyn
  17. Mirosław Pachowicz, Lubin
  18. Ryszard Dembiński, Opoczno
  19. Dariusz Iwańczyk, Promna
  20. Radosław Maciszewski, Milanówek

Książkę M. Rosłonia "Mowa trawa" otrzymują:

  1. Janusz Łężny, Zgorzelec
  2. Piotr Sobiesiak, Zamość
  3. Mirosław Owad, Malbork
  4. Janina Zając, Kraków
  5. Ewa Doruch, Poddębice
  6. Krzysztof Pałka, Warszawa
  7. Michał Wierucki, Grudziądz
  8. Piotr Wieczorek, Warszawa
  9. Daniel Dżaman, Warszawa
  10. Błażej Korzec, Koszalin
  11. Sławomir Jasitczak, Bełchatów
  12. Kamil Rogala, Radom
  13. Michał Jasiewicz, Popowo
  14. Tomasz Furgaliński, Bukowno
  15. Krzysztof Stasiak, Tarnowo Podgórne
  16. Sławomir Kot, Inowrocław
  17. Sławomir Szyszka, Nowy Sącz
  18. Wojciech Bartnicki, Otwock
  19. Tomasz Rajch, Barlinek
  20. Andrzej Jaworski, Wrocław
  21. Waldemar Drobik, Mikołów
  22. Agata Mikuś, Krosno
  23. Jolanta Cyrocka, Kolbudy
  24. Jacek Hendzel, Krzeszyce
  25. Robert Grzesiak, Kraków
  26. Jolanta Baran, Zawiercie
  27. Marcin Turek, Jerzmanowice
  28. Krzysztof Czepirski, Kraków
  29. Marlena Oczkowska, Kraków
  30. Jan Gogola, Oława
  31. Sylwia Guszpit, Gorzów Wielkopolski
  32. Maciej Przybylski, Bydgoszcz
  33. Dariusz Solarczyk, Dobrzeń Wielki
  34. Jarosław Barteczko, Świętochłowice
  35. Mateusz Puchalski, Warszawa
  36. Roman Gloger, Poznań
  37. Dawid Sierak, Gorlice
  38. Tomasz Wydrzyński, Nowy Sącz
  39. Mariusz Korzeniecki, Augustów
  40. Wojciech Sobczak, Wrocław
  41. Marcin Żuliński, Gdynia
  42. Jakub Drzymalski, Bogoria
  43. Jan Halupczok, Opole
  44. Witold Czerwiński, Gdańsk
  45. Piotr Pawelski, Międzyrzecz
  46. Piotr Adamczuk, Motycz
  47. Rafał Porębski, Bukowno k. Olkusza
  48. Damian Sieradzon, Drawno
  49. Oliwia Rogowska, Tarnowskie Góry
  50. Łukasz Bochenek, Kraków
  51. Marta Cuper, Tomaszów Mazowiecki
  52. Robert Tomaszewski, Wąbrzeźno
  53. Mieszko Klimaszewski, Warszawa
  54. Daniel Gierowski, Szczecin
  55. Marcin Zięć, Józefosław
  56. Mariusz Nyczaj, Trzcińsko-Zdrój
  57. Robert Flis, Pruszków
  58. Leszek Gogółka, Palędzie
  59. Hanna Nowak, Rokietnica k. Poznania
  60. Mariusz Szymik, Kolonowskie
  61. Leszek Sprawa, Bydgoszcz
  62. Marcin Jaszczuk, Włodawa
  63. Jerzy Durczyński, Długołęka
  64. Andrzej Lewandowski, Bielsk
  65. Marcin Rzeźnik, Kozienice
  66. Maciej Wojdat, Ciechanów
  67. Przemysław Pracki, Kutno
  68. Marcin Szymański, Żychlin
  69. Marta Szarszewska, Grudziądz
  70. Maciej Pacholczyk, Łódź
  71. Rafał Magiera, Stryszawa
  72. Karol Mroczkowski, Nowe Miasto Lubawskie
  73. Wojciech Piątkowski, Zabrze
  74. Paweł Kruk, Kraków
  75. Tomasz Jaszczuk, Piastów
  76. Grzegorz Maszkiewski, Choczewo
  77. Michał Łochański, Kraków
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!